Popis


Kolo pro Adama je dobročinný projekt na pomoc handicapovaným dětem. Organizátor akce Martin Souček od roku 2020 pomáhá získat peníze na podporu těm nejpotřebnějším. Sportovní výzva Kolo pro Adama spočívá v tom, že čím víc lidé z různých koutů Česka i Evropy najedou, nachodí či naběhají kilometrů, tím více se vybere peněz na nákup handbiků pro postižené děti. Ty se tak díky akci opět vracejí do aktivního života.


Řešení


S Kolem pro Adama jsme spolupracovali pro bono, tedy bezplatně. Domluvili jsme se, že využijeme našich mediálních kontaktů na podporu bohulibé akce. Největší focus kampaně proběhl v červenci, na jehož konci se výzva Kolo pro Adama uskutečnila. Po skončení letošního ročníku jsme se podíleli na vyhodnocení Kola pro Adama, které opět vytvořilo vhodné podmínky pro další medializaci akce. Sami jsme navíc přispěli sportovními výkony k dosud nejúspěšnějšímu ročníku Kola pro Adama.


Výsledky


Velké profilové články o Kolu pro Adama se objevily na serverech Euro.cz a Forbes.cz. Organizátor akce Martin Souček dostal příležitost prezentovat se v časopisu Ekonom a na Rádiu Z. Díky nám Martin vystoupil v živém desetiminutovém vstupu v České televizi. Důsledkem toho bylo, že se vybralo rekordních více než 1,7 milionu korun pro postižené děti. Radost z toho měl i patnáctiletý Adam, který je ambasadorem prospěšné a oblíbené charitativní výzvy.


Počet článků: 36

AVE březen - srpen 2022: 5,35 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás