Popis

Monstarlab, dříve Nodes Agency, je významným hráčem v oblasti IT od Asie přes Evropu až po Ameriku. Měli jsme odkomunikovat Monstarlab jako firmu s výraznou českou stopou a představit jejího regionálního šéfa Dominika Hádla. Zároveň jsme tak měli napomoci dynamickému náboru nových zaměstnanců především z oblasti IT.

Řešení

S Monstarlabem se zaměřujeme na HR a firemní témata, odborné komentáře a osobnost Dominika Hádla, ředitele (nejen) pražské pobočky. Kromě zdůrazňování relevantních firemních benefitů odhalujeme i úspěchy místní pobočky a lidí uvnitř. Velká pozornost je věnovaná i vytipovaným odborným IT tématům, které s pomocí Dominika Hádla vysvětlujeme veřejnosti.

Výsledky

Dominikovy profesionální úspěchy česká média ocenila. V roce 2022 se dostal do prestižního výběru Forbes 30 pod 30 a v létě vystoupil i na konferenci Meltingpot v rámci festivalu Colors of Ostrava po boku ledového muže Wim Hofa. Díky přítomnosti ve vybraných médiích a na odborných IT konferencích se o Monstralabu dozvěděla přesně definovaná cílová skupina a řada nadějných ajťáků oslovila jejich personální oddělení se žádostí o spolupráci.

Počet článků: 54

AVE leden 2021 - září 2022: 9,46 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás