Popis

PKF — Prague Philharmonia patří mezi uznávané orchestry nejen v Česku, ale i ve světě. Naši spolupráci jsme zahájili v únoru roku 2022 s cílem zviditelnit aktivity orchestru a představit zajímavé tváře vedení PKF. Společně s klientem chceme veřejnosti připomenout krásy kulturních zážitků v podobě klasické hudby rozeznívající tóny nevšedních míst české metropole a viditelnými PR aktivitami podpořit zájem o partnerství s prestižním uměleckým souborem.

Řešení

Díky celoročním aktivitám orchestru a vhodně zvolené PR strategii se nám daří prosazovat zajímavá témata, tipy či rozhovory s hudebníky a vedením PKF. O tématech klasické hudby vyšly články ve velkých médiích jako Forbes, Hospodářské noviny, Novinky.cz či deník Právo. Ředitelka PKF Kateřina Kalistová pravidelně vystupuje v médiích s kulturními tématy, nebo komentáři o finančním řízení orchestru jako neziskové a nezávislé organizace.

Výsledky

V první polovině roku 2022 se nám podařilo úspěšně představit 29. koncertní sezónu PKF, jednotlivé cykly i dětské koncerty. Nezapomněli jsme ani na členy vedení a orchestru, kteří prostřednictvím rozhovorů ve vhodných médiích upozornili na nadcházející akce. Výstupy na vytipovaná témata pravidelně doplňujeme o koncertní novinky a zákulisní informace. Díky mediální prezenci PKF jsme zaznamenali i zvýšený zájem donorů a partnerů o nadcházející sezóny.

Počet článků: 99 (PKF jako hlavní téma)

AVE únor 2022 - srpen 2022: 29, 58 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás