Popis

Společnost Welcome to the Jungle je pracovní platforma, která napomáhá firmám získávat kvalitní zaměstnance a umožňuje kandidátům zjistit co nejvíce informací o pozici i firemní kultuře dané společnosti. Zakládá si na lidském přístupu k zaměstnancům a jejím cílem je co nejvíce přiblížit svoje klienty potenciálním zájemcům o práci. Zaměřují se na kvalitní multimediální prezentaci svých klientů, kterou upřednostňují nad kvantitou textových inzerátů. Platforma se tak oproti větším hráčům na trhu stává vyzyvatelem trhu, který inovuje recruitment a přináší lidský přístup do personalistiky.

Řešení

Spolupráci s HR platformou WTTJ jsme zahájili počátkem roku 2021. Naším úkolem bylo posílit jméno značky po rebrandingu a prosadit společnost v relevantních médiích v roli expertů na vše, co se týká pracovního života. Zahájili jsme proaktivní komunikaci s novináři zaměřenými na byznysová a HR témata a pomocí mediální analýzy, monitoringu trendů a dlouhodobého prosazování vlastní agendy se nám trvale daří WTTJ držet mezi top citovanými společnostmi v otázkách pracovního života a personalistiky.

Výsledky

Již po několikaměsíční spolupráci se nám podařilo pravidelně experty z Welcome to the Jungle prosazovat v top médiích, jako je Forbes, Právo, Seznam Zprávy nebo Česká televize. CEO společnosti Honza Klusoň je nyní mediálně viditelným a žádaným odborníkem na personalistiku a firemní kulturu, který komentuje situaci na pracovním trhu a současné trendy v HR. Po roční spolupráci zaznamenáváme proaktivní zájem o její témata a odborníky ze strany relevantních novinářů.


Počet článků leden-prosinec 2021: 152 článků

AVE leden-prosinec 2021: 17,15 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás