Popis

Společnost Cara Plasma se specializuje na odběr krevní plazmy a patří mezi přední česká plazmaferetická centra. Díky souhře profesionálů z oboru a nejnovějších technologií je o každého dárce v odběrovém centru špičkově postaráno. Darovaná plazma slouží k výrobě životně důležitých léků pomáhajících pacientům s poruchami srážlivosti krve, sníženou imunitou nebo onkologickým onemocněním. Cílem společnosti je spolu s dárci pomáhat těm, kterým léky z krevní plazmy umožňují kvalitní a nezávislý život. Cara Plasma má dárcovská centra v různých místech České republiky.

Řešení

Spolupráci se společností Cara Plasma jsme zahájili v březnu roku 2021. Posílili jsme reputaci značky v porovnání konkurencí a medializovali firmu jako experty na trhu s krevní plazmou. Proaktivně jsme komunikovali s odbornými médii, zaměřenými na zdraví a zdravotnictví. Daří se nám odborníky z Cara Plasmy držet mezi top citovanými v tématech krevní plazmy a pomoci druhým.

Výsledky

Spolupráci jsme zahájili kampaní s jihlavským divadlem a hokejovým klubem HC Dukla Jihlava, abychom široké veřejnosti ukázali, že i jejich sportovní a umělecké “vzory” mají pomoc v krvi. Cara Plasma díky nám navázala partnerství i s dalšími sportovními kluby a vlivnými osobnostmi v Česku. V krátké době se nám podařilo témata o krevní plazmě prosazovat v top médiích jako Aktuálně.cz, Právo, Novinky, iDnes nebo časopisu Zázraky medicíny. Darování krevní plazmy je tak nyní v médiích na první pohled viditelné. Profesionálové ze společnosti Cara Plasma tak díky nám pravidelně komentují situaci trhu s krevní plazmou.

Počet článků březen 2021 - březen 2022: 182 článků
AVE březen 2021 - březen 2022: 4,89 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás