Popis

Národní rozvojová banka je bankovní institucí s dlouholetou tradicí na trhu. V roce 2021 NRB získala k přerozdělení 63 milionů od Evropské investiční banky do programu ELENA (European Local ENergy Assistance). Cílem je usnadnit realizaci energeticky úsporných projektů a zajistit kompletní poradenství. Navíc NRB ze získaných prostředků garantuje uhrazení 90 procent nákladů na přípravu, a to se zárukou splacení investic z uspořených peněz za energie.

Řešení

Topic PR připravil pro Národní rozvojovou banku komplexní řešení propagace v médiích. Program ELENA je specifický cílovými skupinami, kterými jsou města, kraje, veřejné instituce a podnikatelé. Zvolili jsme kombinaci neplacených výstupů a inzertní kampaně. Kromě aktivního přístupu směrem k novinářům byla součástí plnění příprava tiskových zpráv odrážejících aktuální dění v oblasti energetiky. Tváří komunikace se stali zkušený specialista na EPC programy Vladimír Sochor a koordinátor programu Čestmír Hrdinka.

Výsledky

Propagace programu ELENA trvala intenzivně od října do prosince 2021. Národní rozvojová banka se v relativně krátkém časovém úseku dostala do prestižních mediálních titulů typu Seznam TV, Seznam Zprávy, Deník či Forbes.cz, kde vyšel s EPC specialistou Vladimírem Sochorem vydařený podcast. Národní rozvojová banka se s programem ELENA také objevila na předních stránkách oborově zaměřených médií, kupříkladu TZB-info, Enviweb, Energie 21 či v titulech oslovujících přímo cílové skupiny - Obec a finance nebo Pro města a obce.


Počet článků: 52

AVE: 7,05 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás