Popis

‍kevin. je litevský fintechový startup, který se soustředí na otevřené bankovnictví a patří mezi nejrychleji rostoucí evropské fintechové společnosti v oblasti plateb. Naši spolupráci jsme zahájili v únoru 2022 s cílem zviditelnit vstup společnosti na český a slovenský trh. kevin. tehdy vstoupil do Česka jako vyzyvatel s nulovým tržním podílem. Měli jsme ho představit jako moderní technologickou společnost, která konkuruje globálním platebním gigantům a ukázat hlavní výhody unikátní platební metody A2A (account-to-account).

Řešení

‍Díky vhodně zvolené PR strategii se nám daří prosazovat zajímavá témata a rozhovory se zástupci startupu. Cílem bylo představit startup jako moderní technologickou společnost, která vyzývá globální platební společnosti a ukázat unikátní platební řešení A2A. Výstupy edukujeme širokou i odbornou veřejnost o přínosech inovativních platebních metod a finančních inovací.

Výsledky

V roce 2022 se nám podařilo úspěšně představit vstup startupu na český a slovenský trh a postupně se tak dostal do širšího povědomí. Za několik měsíců se představitelé společnosti opakovaně objevili v předních ekonomických a technologických médiích (HN, E15, Forbes, Euro.cz, Televize Seznam, CzechCrunch). Úspěšná PR kampaň pomohla společnosti zvýšit poptávku po jejich službách a umožnila jednání s exkluzivními obchodními partnery i největšími českými e-shopy. Výstupy na vytipovaná témata pravidelně doplňujeme o novinky a aktuální akvizice. Díky mediální prezenci inovativního technologického řešení zaznamenal kevin. zvýšený zájem z řad potencionálních klientů i spotřebitelů.

Počet článků: 103
AVE (únor - srpen 2022): 5 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás