Popis

Trask je přední česká technologická společnost spolupracující s významnými hráči naší ekonomiky (Škoda Auto, ČEZ, Kooperativa a další). Od začátku spolupráce se podílíme na zlepšení media relations a na šíření dobrého jména společnosti u široké veřejnosti. Texty, které vznikají interně na web, jsme měli dostat do technologických médií.

Řešení

Trask se i díky našemu nasazení objevuje v médiích nejrůznějšího typu. Byznysoví novináři mají zájem o profilové rozhovory s CEO Trasku Pavlem Rieggerem (Forbes, HN), technologičtí žurnalisté si pochvalují témata jako Low Code/No Code, přínosy cloudu či digitalizace pojišťovnictví, ke kterým mají odborníci Trasku co říct. Daří se nám plnit úkol na medializaci odborných řešení Trasku, čímž úspěšně naplňujeme klientem svěřené zadání. Komunikujeme také pozici Trasku jako moderního a oblíbeného zaměstnavatele.

Výsledky

Pronikli jsme s Traskem opakovaně do špičkových byznysových médií typu Forbes, Hospodářské noviny či E15. Trask tak ční nad konkurencí v mediálním prostoru. Umíme i bezplatně zajistit účast expertů Trasku na oborových konferencích, kde je možnost získat nové byznysové leady. Naopak zveme novináře na iTea snídaně Trasku, kde odborníci Trasku představují atraktivní novinky ze světa moderních technologií.

Počet článků (květen 2022 — leden 2023): 183

AVE (květen 2022 — leden 2023): 14,19 mil. Kč

Mediální výstupy

Další case studies

Pojďme společně pracovat

Pomáháme firmám rozšiřovat dobrou pověst a vést s médii, influencery i zákazníky autentický dialog.

Kontaktujte nás